1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 92. Bölüm

Yasak Elma 92. Bölüm
Yasak Elma 92. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile devam ediyor. Yasak Elma 92. bölüm 4 Ocak Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Yasak Elma 91. son bölümü ile dün akşam FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma son bölüme Yıldız ve Çağatay’ın büyük bir yol ayrımına gelmeleri damga vurdu. Sevilen dizide ipler gerilmeye başladı. Ender Halit’in ortaya çıktığı şüphesiyle tedirginlik içindedir. Yıldız ile Çağatay ise annelerine karşı aşklarını savunmaya devam ederler. Yasak Elma dizisi 91. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 92. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Yasak Elma 92. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yHsvh2c6t50″]

Yasak Elma 91. Bölüm Özeti

Yıldız ve Çağatay’ın ailelerine karşı verdiği savaş her geçen gün şiddetlenirken, büyük bir yol ayrımına gelirler. Ancak bu noktada Çağatay, Yıldız’dan vazgeçmeyi göze alamaz ve sürpriz şekilde nikah salonunun yolunu tutarlar.

Ender, Halit’in yaşadığına kimseyi inandıramaz ve bu işin peşine kendi düşer. Halit’i bulmak ve haklılığını kanıtlamak için her şeyi yapacaktır. Uzun araştırmaları ve yeni öğrendiği bilgiler ışığında dağ evine giden Ender, gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir