Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm ile 27 Ocak Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dün akşam 28. bölümü ile ekranlara geldi. Tv8 ekranlarında yayınlanan dizinin 28. bölümünde Mehdi’nin yaşam savaşı vermesi, Zeynep’i zorlu bir kararla karşı karşıya bırakır. Hastaneden taburcu olan Mehdi, hapishaneye döner. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=S6CGvZ-MpJc”]

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0a12gg61T80″]

Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm Özeti

Mehdi’nin yaşam savaşı vermesi, Zeynep’i zorlu bir kararla karşı karşıya bırakır. Zeynep’in Mehdi’nin geleceği konusunda verdiği karar, Barış ve Zeynep’in ailesi tarafından tepkiyle karşılanır.

Barış, sonrasında; Zeynep’in kararlarına saygı duyarak tepkili tavrına son verir. Barış ve Zeynep arasında iletişim gitgide sıcaklaşmaktadır. Barış’ın dayısı Ali Rıza, Sultan ve Emine’yi, evde işe başlamaları için ikna eder; bu durum Barış ve Zeynep arasında yeni bir köprü kurar. Ali Rıza ve Sultansa aynı evin içinde yeni, didişmeli ama birbirini koruyan bir diyalog içindedir.

Hastaneden taburcu olan Mehdi, hapishaneye döner. Burada babasının eski bir arkadaşıyla karşılaşır: Cengiz. Yeni bir yol arkadaşlığı başlamıştır. Bütün ailesi büyük bir mutlulukla Mehdi’nin özgür kalacağı günü beklese de Mehdi için düşmanı Veysi’nin kurduğu tuzaklar henüz bitmemiştir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir