1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 617. Bölüm

Arka Sokaklar 617. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 617. Bölüm ile 4 Mart Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar son bölümde; Hilal tarafından vurulan Aslan’ın ölümü Cemal’in meslek hayatını tehlikeye sokarken, Serap’ı ölü bulan Hakan hayatının şokunu yaşadı. Serap’ı öldüren seri katilin Selin’i takip etmesi diziye damga vurdu.

Arka Sokaklar 617. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 616. Bölüm Özeti

Serap’a bir türlü ulaşamayan Hakan, genç kızın evine gitmeye karar verir. Tam o esnada Serap’tan gelen bir mesaj başta Hakan’ın içini rahatlatsa da çok geçmeden yeni soru işaretleri yaratacaktır. Poyraz’ın hedefinde ise, umulmadık bir kişi vardır.

Komiser Hilal tarafından vurulan Aslan’ın ölümü Cemal’in meslek hayatını tehlikeye sokar. Kendini aklamaya çalışan Cemal beklenmedik bir müttefik edinecektir.
Metin ile Berrak’ın evleneceğini duyan Hüsnü, Metin’in kararına saygı duyar. Metin ve Berrak bir an önce evlilik hazırlıklarına başlamak ister. Ancak onların önünde bir engel vardır; o da, Asiye’dir.

Selin, Hakan’ın sevgilisinin öldürülme şeklini, seri katilin öldürme şekliyle aynı olduğunu görür. Özellikle dikkatini dudaklarına sürdüğü ruj ve tırnaklarındaki ojenin dikkat çekici kırmızılığı çeker. Kendince bir plan yapar. Tırnaklarını ve dudağını, seri katilin kurbanlarını boyadığı gibi boyar ve televizyona çıkarak onun ilgisini çekmeye çalışır. Bunda da başarılı olur. Seri katil Poyraz, onu televizyondan izlemiş ve hedefine Selin’i almıştır bile. Gece olduğunda Poyraz, Selin’in evindedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir