1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 12. Bölüm

Sol Yanım 12. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni sezon dizilerinden Sol Yanım final bölümü ile son ekranlara geliyor.. Sol Yanım 12. Bölüm ile 17 Şubat Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sol Yanım 11. son bölümü ile Star TV’de yayınlandı. Başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin’in yer aldığı dizinin yeni bölümleri Perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Sol Yanım dizisinin 11. son bölüm yayınlandı. Son bölümde; birçok sorunun yanıtı yer alıyor. Selim ve Serra, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edebilecek mi? Selim ve Burak arasında yeni bir savaş mı başlıyor? Biricik, Selim’in Serra ile birlikte olmasına izin verecek mi? Asena’nın hamileliği tehlikede mi? İhsan’ı ihbar eden kişi kim? Sol Yanım 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sol Yanım 10. son bölüm özeti. Sol Yanım 12. Bölüm ile final yapacak.

Sol Yanım 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2-5JErd_Tfo”]

Sol Yanım 11. Bölüm Özeti

Burak’ın götürdüğü kulüpte Selim’i Biricik’le yan yana gören Serra çok şaşırır. Biricik’in Selim’e koşulsuz sevgisi, Serra’yı kendini sorgulamaya iter. Serra, Selim’e sevgisini hissettirmek için çabalar ve onu geri kazanmak için cesur adımlar atar.

Burak’ın sürekli Serra’nın çevresinde olması Selim’i çılgına çevirir ve Burak’ı karşısına alıp sevgilisinden uzak durmasını tembih eder. Serra’nın gizlediği hayatı öğrenmesinin ardından yaptıklarından pişmanlık duyan Selim, öfke kontrolü problemi için tedavi görmeyi kabul eder.

Kutlusay Malikanesi’nde kriz gittikçe büyür. Boşanma hazırlığı tüm hızıyla devam ederken, Asena oteli üzerine almak için harekete geçer. Kutlusay ailesini şoke eden olay ise polislerin kapıya dayanması olur. Polisler ihbar üzerine İhsan’ı karakola götürür.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir