1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 19. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 19. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 19. Bölüm ile 15 Şubat Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey bölümleri heyecan dolu sahnelere tanıklık ettiriyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 18. bölümünde; Yıldırım ve Bora’nın geçmişlerindeki sır perdesi aralanırken, Yıldırım’dan şüphelenen Sanem’in bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Gözünü karartan Sanem düşmanın inine girmenin yollarını arar. Yüzükle yakalanan Songül, Nadide tarafından tehdit edilmeye başlanır.

Evlilik Hakkında Her Şey 19. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 18. Bölüm Özeti

Erman ve Çolpan, Songül davasında Azra’ya sürpriz bir yardımda bulunurlar. Bununla beraber Güneş’in kafesini yeni üsleri olarak belirleyen Erman ve Çolpan, “kırk yıllık günah” olarak adlandırdıkları Vedat Parmaksız davasını, Azra, Sanem ve Yıldırım’la paylaşırlar. Bora hakkındaki düğümü çözmenin tek yolu, onun gerçekte kim olduğunu öğrenmekten geçmektedir. Sonuç olarak Vedat Parmaksız ve Bora arasında bir bağ olup olmadığını araştırmaya karar verirler. Fakat bunun için önemli bir düşmanının yardımına ihtiyaçları vardır. Bu meseleyi sona erdirmeye kararlı olan Azra ve Sanem’i tehlikeli bir yolculuk beklemektedir.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir