1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 94. Bölüm

Kuruluş Osman 94. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 94. Bölüm ile 18 Mayıs Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman bölümleri Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 11 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan Kuruluş Osman son bölümü reyting sıralamasında Total de 9,84 izlenme oranı ile 1. oldu. Kuruluş Osman dizisinin 93. bölümünde; Osman Bey, Kayılar ve himayesi altındaki diğer Türk Boylarıyla İnegöl’ü kuşattığı sırada obadakiler ise Holofira’yı teyzesine uğurlamaktadır fakat Holofira’yı götürecek olan Usta Arius’un askerleridir. Holofira’yı kaçıracaklardır. Holofira’nın hangi hamlesi onu bu durumdan kurtaracaktır? Holofira’nın hamlesi Orhan’ı da büyük bir tehlikeye sürükleyecektir. Malhun ve Bala Hatun, Bacıyanlar ile birlikte fütühat yolundayken Orhan ve Holofira’nın tehlikede olduğu haberini alırlar. Malhun ve Bala Hatun, Orhan’ı ve Holofira’yı kurtarabilecekler midir? soruları yanıt aradı.

Kuruluş Osman 94. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 93. Bölüm Özeti

Nikola’nın bütün hamleleri boşa çıkmıştır. Ne yaparsa yapsın artık surları dövülmeye başlamıştır fakat asla yılmaya niyeti yoktur. Son hamle olarak Osman Bey’in ordugahını dağıtıp, elinde savaşacağı hiçbir sey bırakmamayı planlar. Romanos’un askerlerini çoktan Osman Bey’in ordugahının çevresinde konuşlandırmıştır. Osman Bey’in, İnegöl’e sızdırdığı yeğeni Aktemur bu bilgiyi Osman Bey’e ulaştırmak ister. Aktemur başarılı olabilecek midir? Yoksa ele geçip Nikola ve Romanos’un acımasızlığına mahkum mu olacaktır? Osman Bey, bütün engellere, Nikola ve Ramanos’un direnmelerine rağmen İnegöl surlarını aşabilecek midir? İnegöl’ü fethedip surlarından Kayı’nın sancağını dalgalandırabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir