Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm ile 15 Haziran Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm ile sezon finali yapacak.

ATV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 198. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam Çakırbeyliler’in düşmanlarına karşı büyük bir harekata geçmesi damga vurdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 199. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 198. Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli, gelini Didem ve dostu Haşmet Façalı’nın ölümünün arkasındaki isim olan Rıdvan ve ailesini bir bir avlamaya başlar. Verdiği savaştan kayıplarına rağmen galip çıkmaya kararlı olan Hızır Çakırbeyli, kardeşi İlyas Çakırbeyli ve aile dostu Behzat Façalı’nın da yardımıyla Rıdvan’ı ve çocuklarını yakalar. Rıdvan’ın son bir hamleyle Ortadoğu’da enerji şirketlerinin güvenlik işlerini yapan Savaş’tan yardım istemesi ise Hızır Çakırbeyli ve dostlarına yeni bir düşman kazandırır.

Hızır Çakırbeyli yeni düşmanı Savaş’la verdiği mücadelede en yakınındaki isimler tehlikeye girer. Sevdiklerini ve dostlarını korumak için her şeyi yapan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda kendi canını da vermeye hazırdır. Hızır Çakırbeyli’nin bu mücadelesinde en büyük destekçisi de yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Şahin Ağa’nın yardımıyla kendi ayakların üzerinde duran Kimsesiz Doğan’ın desteğiyle de sokaklarını babası olan Alpaslan Çakırbeyli, yıllar önce rahmetli babasının da düştüğü yol ayrımında Kimsesiz Doğan’ın telkinleriyle yönünü bulmaya hazırdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir