1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kağıt Ev 5. Bölüm

Kağıt Ev 5. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kağıt Ev yeni bölümleri ile Pazatesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kağıt Ev 5. Bölüm ile 17 Mayıs Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kağıt Ev dizisinin 4. bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı Kağıt Ev dizisinin son bölümünde; Cihan ve Aylin, yaptıkları her hamle ile baş edilmesi imkansız çıkmazlara düşerler. İnci’nin cansız bedenini bahçedeki bostandan çıkarıp, intihar süsü verebilecekleri bir yere taşırken kaza geçiren Cihan ve Aylin; bu tehlikleli hamlelerini hem kızları Cemre hem de oğulları Mert için yapmaktadırlar. Kağıt Ev 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kağıt Ev 4. son bölüm özeti.

Kağıt Ev 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BIQFMlhd9Io”]

Kağıt Ev 4. Bölüm Özeti

Azra, programında bulduğu sürpriz konukla okların Mert’in üzerine çevrilmesine neden olur.

Annesini ve doğmamış kardeşini vahşice öldüren babasının hayatına tekrar girmesi Aylin’in en büyük kabusuyken; Cemre’nin durumu kabuslarını gerçeğe mi dönüştürüyor? Cemre’nin katil geni araştırmasının sonucu ne olacak? Cemre’nin tedavisi mümkün mü?

Cihan, Aylin’in babasıyla ilgili gerçeği nasıl öğrenecek? Cezaevinden Fırtına ailesinin hayatını dahil olan Remzi’nin Cihan Fırtına’ya hazırladığı sürpriz, karı kocanın ilişkisini nasıl değiştirecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir