1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 22. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 22. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 22. Bölüm ile 8 Mart Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey bölümleri Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 21. bölümünde; Yıldırım’ın ölümünün üzerinden bir sene geçmiş olmasına rağmen Azra acısını ilk günkü gibi yaşamaya devam etmektedir. Yıldırım’ın ölümünden kendisini ve Çolpan’ı sorumlu tutan Azra, avukatlığı bırakmış Güneş’in kafesinde çalışmaya başlamıştır. Herkes Azra’nın yeniden yaşama dönmesi için çaba gösterse de Azra için bu hiç kolay olmayacaktır. Artık ne hayata ne de mesleğine karşı bir heyecan duygusu yoktur içinde.

Evlilik Hakkında Her Şey 22. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 21. Bölüm Özeti

Arsen Hukuk’la yolları ayıran Çolpan, Erman’la karşı karşıya geldikleri yeni bir dava ile rekabetine kaldığı yerden devam edecektir. Geçen bir sene zarfında Sanem ve Bora arasındaki ilişkinin boyutu da değişmiştir. Aralarındaki yakınlığı fark eden Deniz ikisinin neler karıştırdığını öğrenmek için peşlerine düşer. Haluk, Yıldırım’ın anılarıyla yaşamaya devam eden Azra’yı ziyaret eder ve onu bir sene önce intihar ederek ölen karısı Buket’e ithaf ettiği kitabının tanıtım gecesine davet eder. Başta bu davete sıcak bakmayan Azra, Haluk’un samimiyetinden şüphe edeceği bir şey fark eder. Böylece davete katılmayı kabul eden Azra’yı orada büyük bir sürpriz beklemektedir. Haluk’un maskesini düşürmek için davete bomba gibi bir giriş yapan avukat Efe Avcı; geceye damgasını vuracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir