1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Nefesime Kadar 4. Bölüm

Son Nefesime Kadar 4. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Son Nefesime Kadar yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Son Nefesime Kadar 4. Bölüm ile 16 Mart Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının yeni dizisi Son Nefesime Kadar bölümleri Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın yer aldığı Son Nefesime Kadar dizisinin 3. bölümünde; Mihri, Sevda’nın ölümüyle geçmişe üzücü bir yolculuk yapar. Bir kez daha ellerinden kayıp giden bir genç kızın hayatını kurtaramadığı için kendini suçlu hisseder.

Son Nefesime Kadar 4. Bölüm Fragmanı

Son Nefesime Kadar 3. Bölüm Özeti

Ejder’in geride bıraktığı ipuçlarını ustalıkla birleştiren Mihri, sonunda Hazan’ı kurtarır. Ejder’le giriştikleri amansız bir mücadele sonrası gözlerini hastanede açan Mihri’nin ilk işi Ejder’i yakalayıp yakalamadığını sormak olur.

Bu sırada Umut aile içinde sebep olduğu yeni bir trajediden dolayı zor günler geçirmektedir.

Mihri hastaneden çıktıktan sonrada Ejder’in peşini bırakmaya niyetli değildir.

Ejder’in bu kez de Umut’u kaçırması Mihri’yi çıldırma noktasına getirir. Mihri, canını dişine takarak Umut’u bulmak için saatlerle yarışmaya başlar. Bu arayışta ona destek olan sürpriz biri daha vardı; Vedat Kuloğlu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir