Masumlar Apartmanı 35. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 35. Bölüm ile 25 Mayıs Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri sıkı bir şekilde takip ediliyor. Son bölümde Safiye, Han ve Naci ile ilgili gerçekleri öğreniyor. Gülben ve Esat aşkı dolu dizgin devam ediyor. Masumlar Apartmanı 34. bölümde; Safiye, bir yandan Naci’ye yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşarken diğer yandan da hastalığının ciddiyetini sorgular. Masumlar Apartmanı 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 34. son bölüm özeti.

Masumlar Apartmanı 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=G5C394sEtFQ”]

Masumlar Apartmanı 35. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=W8jtMak-k54″]

Masumlar Apartmanı 34. Bölüm Özeti

Gülben, saldırıya uğrayan Esat için kendini aşması gereken bir durumla yüz yüze gelir. Naci’nin gerçeği Safiye’ye söylemiş olmasından korkan Han diken üstündedir.

Halbuki korktuğundan bile büyük bir tehlike onu beklemektedir. Üniversite yüzünden Neriman’la farklı şehirlerde yaşayacakları endişesi, Ege’ye ani bir adım attıracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir