1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 23. Bölüm

Gönül Dağı 23. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 1 haftalık aranın ardından yeni bölümleri ile tekrar ekranlarınıza geliyor. Gönül Dağı 23. Bölüm ile 10 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 22. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Taner, Halime’nin Dilek konusunda rızasını beklemektedir. Diğer tarafta ise Dilek, Gülsüm’e her şeyi anlatmış, Gülsüm de bu evliliğe onay vermiştir. Gönül Dağı 22. son bölümünde; Taner bunu duyunca ne yapacağını bilemez. Dilek’ten annesinin rıza göstermediğini gizler ve bir çözüm arayışına girer. Gönül Dağı 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı 22. son bölüm özeti.

Gönül Dağı 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1_ylywSGm3o”]

Gönül Dağı 22. Bölüm Özeti

Tek çözüm Halime’nin fikrini değiştirip rıza göstermesidir. Taner için umutların tükendiği bir yerde Halime’nin vereceği karar ne olacaktır?

Öte yandan Selami, Keriman’ın kalbini kırdığını öğrendiğinde iş işten geçmiştir. Keriman’ı istemeye geleceklerdir. Selami, Keriman’ı vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Selami her şeyden vazgeçtiği sırada yardımına amcaoğulları koşar. Plana göre Selami ve amcaoğulları isteme sırasında Keriman’ı kaçıracaklardır. Selami ile Keriman kavuşabilecek midir?

Sefer, Fikret’in velayet davası açtığını öğrenince, Zahide’yle nasıl bir karar alacaklardır? Kızı Fadime’nin döndüğünü öğrenen Dişçi Musa ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir