1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 14. Bölüm

Sen Çal Kapımı 14. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen FOX dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölüm ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 14. Bölüm ile 14 Ekim Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

FOX TV’nin büyük ilgi gören dizisi Sen Çal Kapımı 13. bölüm ile ekranlara geldi. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolde oynadığı dizinin son bölümünde Eda, Serkan’ın düşüncelerini merak etmektedir. Selin ise Serkan’ın kapısını çalar. Ferit, pişman olacağı şeyler yapar. Selin, evleneceğini düşündüğü için Holding’teki hisselerinin bir kısmını devretmişti. Sürpriz ortak Efe Akman, hızlı bir giriş yapıyor. Serkan, hisseleri ondan geri almak için savaşmak zorunda. Sen Çal Kapımı 14. Bölüm ile Çarşamba akşamı FOX tv’de.

Sen Çal Kapımı 14. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 14. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 13. Bölümde Neler Oldu?

Geçmişte bırakmaya çalıştığı hatasını Serkan’a anlatmak üzere yola çıkan Alptekin, Serkan ve Eda’yı birlikte görünce, beyninden vurulmuşa dönüyor. Oğluna durumu açıklamaya çalışırken sağlığı tehlikeye giriyor.

Serkan, gerek iş yaşamında, gerek özel hayatında büyük çıkmazlarla sınanıyor. Eda, onun yanında, hayatın her döneminde olduğu gibi, dimdik durmak istiyor. Aralarındaki çekim, engelleri aşabilmek için ikisine de güç veriyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap