1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 53. Bölüm

Mucize Doktor 53. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Mucize Doktor 53. Bölüm ile 11 Mart Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Mucize Doktor dizisi her bölümüyle yeni bir heyecan fırtınası yaratmayı başarıyor. FOX TV’nin fenomen dizisi Mucize Doktor, son bölüme baloda yaşananlar damga vurdu. Mucize Doktor 52. bölümde; Ezo, Ali ve Nazlı’dan intikam alma peşindedir. Nazlı’nın bindiği asansörün kabloları kesilir ve Nazlı asansörde mahsur kalır. Ezo ise Nazlı’ya benzemeye çalışmış halde bir kılığa bürünmüştür. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Mucize Doktor 53. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=klbUCsfTM8w”]

Mucize Doktor 52. Bölüm Özeti

Hastanenin yeni halkla ilişkiler müdürü Ezo, işlerin yolunda olduğunu göstermek için bir maskeli balo organize eder. Ama hemen hemen herkes Ezo’nun gizli bir gündemi olduğundan emindir. Ezo, Ali ve Nazlı’dan intikam alma peşindedir. Vuslat, yapılacak baloda çok önemli bir açıklama yapacağını söyler. Balo hazırlıkları yine de son sürat devam ederken Ali, Ferman ve Nazlı, baktıkları vakada üst üste gerçekleşen olağanüstü tesadüflerle şaşkına dönerler. Öte yandan Baloya Beliz’in Tanju hocayla gideceğini duyan Ferman ise sinirlenip kendisinin de Vuslat ile geleceğini söyler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir