1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 71. Bölüm

Kuruluş Osman 71. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 71. Bölüm ile 17 Kasım Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında Çarşamba akşamlarının reyting zirvesinde yer alan Kuruluş Osman dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Kuruluş Osman’ın 10 Kasım tarihli 70. son bölümünde Osman Bey ve Malhun Hatun’un Nikea yolunda tekfurların tuzağına düşmesi nefes kesen anlara neden olurken Orhan’ın akıbeti de merak konusu oldu. Osman Bey’in yokluğunda Kayı Obası tehlike altındadır. Düşman Obaya girer. Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan’ı koruyabilecek mi?

Kuruluş Osman 71. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 71. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 70. Bölüm Özeti

Osman Bey’in yaptığı fetih ve tekfurların kervanına el koyması bölgede büyük yankı uyandırırken, tekfurlar günden güne büyüyen Osman Bey’i ve oğlu Orhan’ı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar. Osman Bey, ticaret konusunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea’ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer.

Bu yolculuğunda Osman Bey’e eşlik etmek isteyen Malhun Hatun, Orhan’ı Bala Hatun’a emanet eder. Osman Bey ve Malhun Hatun’u Nikea yolunda tekfurların kurduğu ölümcül tuzak beklemektedir. Osman Bey’in ortadan kaldırılması ile doğacak boşluğu Turgut Alp’in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini artırmak için Turgut Alp’le bir araya gelir.

Osman Bey kendisine kurulan tuzakları nasıl alt edecek? Osman Bey’in yokluğunda Kayı Obası tehlike altında mı? Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan’ı koruyabilecek mi? Tekfurların Kayı Obası’na sızan gizli ajanı kim? Katalanlar, tekfurlarla işbirliği yapacak mı? Nikea yolunda Osman Bey’i neler bekliyor? Mari Kosses ve Turgut Alp’in buluşmasında neler yaşanacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir