1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Penny Dreadful: City of Angels Fragmanı Yayınlandı

Penny Dreadful: City of Angels Fragmanı Yayınlandı
0

Penny Dreadful dizisinin devamı niteliğinde olan Penny Dreadful: City of Angels dizisinin fragmanı yayınlandı.
26 Nisan’da izleyici ile buluşacak en heyecan verici diziler arasında, 2014-2016 yılları arasında yayınlanan ve hem izleyicilerin hem de eleştirmenlerin beğenisini kazanan Penny Dreadful‘un spin-off dizisi olan Penny Dreadful: City of Angels da yer alıyor. 26 Nisan’da başlayacak olan dizi için tanıtım çalışmalarını sürdüren Showtime, merakla beklediğimiz diziden yeni bir fragman yayınladı.

Penny Dreadful 19. ve 20. yüzyıl İngilteresi atmosferini harika yansıtan, fantastik temasında yoluna devam eden bir yapımdı. Dizinin spin-off yapımı ise bizi daha farklı bir ortama götürüyor. Artık ikinci dünya savaşının damarlarına kan pompalanmaya başlamış ve biz bu sefer İngiltere’de değil, ilk dizinin de final sezonunun bağlandığı Amerika’dayız. Spin-off aslına sadık kalarak fantastik ögeleri bizlere sunuyor olsa da değişen birçok şey var. Acaba eski kahramanlarımıza atıfta bulunulduğunu görebilecek miyiz?

Dizinin başrolünde Game of Thrones’tan tanıdığımız ve en az Eva Green kadar güvendiğimiz güzel oyuncu Natalie Dormer yer alıyor. Önceki dizinin ilk iki sezonunu düşününce yeni dizinin güzel olacağını düşünmemek oldukça güç. Zaten dizi yine orijinal Penny Dreadful’un da senaristliğini yapan John Logan tarafından yaratıldı. Bakalım bizleri neler bekliyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri heyecan uyandırıcı fragman ile baş başa bırakalım. Eğer Penny Dreadful: City of Angels fragmanı kadar güzel bir iş olmayı başarırsa bu sene kendisinden sıkça konuşmamıza sebep olabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir