1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 16. Bölüm

Gönül Dağı 16. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 16. Bölüm ile 13 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 15. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi yayın hayatına başladığı ilk günden beri diziseverlerin sıkı takibi altında. Gönül Dağı 15. son bölümünde; Halime’nin Elif konusundaki baskısı, Taner’in fikrini değiştirmez. O, Dilek’i sevdiğini ve Elif’le bir yola girmeyeceğini açıkça belirtir. Tüm bunlardan bağımsız Elif ise Yaşar’la nişan yoluna girmiştir. Gönül Dağı 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı 15. son bölüm özeti.

Gönül Dağı 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yTFY9XqEhDU”]

Gönül Dağı 16. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dC7KNckVf1w”]

Gönül Dağı 15. Bölüm Özeti

Elif’in nişan organizasyonu işi Muammer’e gelir. Muammer, Taner ve amcaoğullarını yeniden toplar ve nişanı organize etmelerini ister. Taner ve amcaoğulları nişan için çalışmalara başlar ancak Yaşar’ın Elif’e layık biri olmaması Taner’i kara kara düşündürür. Nişan günü geldiğinde Taner’in üzerindeki baskı iyice artar.

Öte yandan Serdar ise babasının Dilek’e yaptığı tehdidi öğrenir ve Dilek’le konuşup onu ikna eder. Taner bir karar verme aşamasındayken Dilek, ona yetişebilecek midir? Dilek’in kendisinden ayrılma sebebini öğrenen Taner ne tepki verecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir