1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 5. Bölüm

Elkızı 5. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Elkızı 5. Bölüm ile 20 Kasım Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kısa süre büyük ilgi görmeyi başaran Elkızı dizisi yeni bölümleri ile Fox ekranlarında Cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Elkızı 4. bölümünde Ezo tek yaslandığı, güç bulduğu Ali’den aldığı darbeyle çöker. Onun bu duygusal zayıflığını fırsat bilen Harun hemen planları doğrultusunda Ezo ile yakınlaşmanın yollarını arar.

Elkızı 5. Bölüm Fragmanı

Elkızı 4. Bölüm Özeti

Ali, gücü eline geçiren Ezo’ya bir ders vermek için Cavidan’la iş birliği yapar ancak işler hem Ezo’yu yaralayacak hem de aralarındaki dostluğu kopartacak kadar ileri gidecektir. Ezo tek yaslandığı, güç bulduğu Ali’den aldığı darbeyle çöker.

Onun bu duygusal zayıflığını fırsat bilen Harun hemen planları doğrultusunda Ezo ile yakınlaşmanın yollarını arar. Harun oldukça rahat ve özgür bir şekilde Ezo ile ilgilenirken Aslı tüm öfkesiyle onu arıyordur. Cavidan ise gitgide kendisini güçsüz hissediyordur ve Ezo’nun bu kontrolsüz gücü onu korkutuyordur. Güçlü ve sert durmaya çalışırken bir hata yapar. Neredeyse kendi canından olacağı bir hata hem de. Zayıf düşürüp, teslim olmasını bekledikleri Ezo bu defa daha da güçlü çıkar herkesin karşısına. Şimdi kartlar yeniden dağıtılıyordur. Ezo ve diğerleri…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir