1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 56. Bölüm

Masumlar Apartmanı 56. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 56. Bölüm ile 1 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

2 sezondur ekranların sevilen dizisi olarak Salı akşamları ekranlara gelen TRT1 dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 55. bölümünde; Han’ın ortaya çıkışı Safiye’yi rahatlatsa da kardeşinin başına gelenlerden yine kendi uğursuzluğunu sorumlu tutar. Naci ise artık pes etme noktasına gelmiştir ancak Han, Safiye ve Naci’nin mutlu sona kavuşmaları için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Masumlar Apartmanı 56. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 56. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 55. Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde; Bu sırada Ceylan, Han’ın gerçekleri anlatmadığından şüphelenir fakat Han’ın verdiği cevaplar onu ikna etmez. Ceylan’ın işin aslını öğrenmek için tek bir çaresi kalmıştır. Han ise Mazo’nun, kendisi ve ailesi için hala bir tehdit olup olmadığını araştırır. Gülben, evliliği için önemli bir adım atmak ister ve akıl almak için Esra’ya başvurur. Safiye, Naci’nin gönlünü almak için çabalar ancak Naci’nin bir şartı vardır. Safiye’den kendisiyle günübirlik bir kar tatiline gitmesini ister. O uzun yolun sonunda, Safiye’yi büyük bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir