1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm ile 11 Nisan Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazarteski akşamları ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 20. Bölümde; Akça’nın mendile yazdığı sözlerle Alparslan’ın Akça’nın gönlündeki kişinin kendisi olduğunu öğrenmesi dikkat çekti. Alparslan ve Akça’nın aşkının nereye varacağı merak konusu olurken dizinin final anınsa pusuya düşen Alparslan’ın boynuna kılıç dayanması ekranlara damga vurdu.

Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm Ön İzleme

Alparslan Büyük Selçuklu 20. Bölüm Özeti

Akça bir mendile yazdığı sözlerle Alparslan’a aşkını ikrar etmiş, Alparslan da bu mendili okuyunca Akça’nın gönlündeki kişinin kendisi olduğunu anlamıştı. Alparslan ve Akça’nın aşkı bundan sonra nasıl seyredecek? Alparslan aşkı için nelere göğüs gerecek, Akça ülküsüyle aşkını bir gönülde yaşatabilecek mi? Kendileriyle anlaşmak için gelen Kekavmenos’a karşı Alparslan nasıl bir tavır takınacak? Selçuklu ve Vaspurakan işbirliği hangi neticeleri doğuracak?

Dukas’ın uçurumdan itilmesinden sonra Kekavmenos, Liparit kardeşlerle baş başa kaldı. Kekavmenos’un ölümden kurtulmak için Liparitlere teklifi ne olacak? Liparitler hangi şartlar içerisinde Kekavmenos’un hayatını bağışlayacak? Hem Dukas’tan hem de Kekavmenos’tan kurtulduğunu düşünen Diyojen, Vaspurakan üzerindeki emellerini gerçekleştirebilecek mi? Evdokya bu hususta onun yanında mı, karşısında mı olacak?

Ferzat’ın tehditleriyle sıkıntılı bir duruma düşen Yınal, Ferzat’ı kurtarmak için bir hamle yapacak mı? Yoksa Ferzat’ın elindeki sırlar açığa mı çıkacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir