1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 33. Bölüm

Gönül Dağı 33. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 33. Bölüm ile 25 Eylül Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’de Gönül Dağı dizisinin 32. bölümü, 18 Eylül 2021 Cumartesi günü yayınlandı. Bozkırda bir Anadolu masalı Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Gönül Dağı 33. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gönül Dağı 33. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 33. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 32. Bölüm Özeti

“Dilek’in beklenmedik bir anda kasabaya gelmesiyle iyice sıkışan Taner’in karar vermek için iki günü vardır. Ancak kasabada kuraklık nedeniyle başlayan salgın, Taner’in karar vermesini güçleştirir. Başta Doktor Kenan olmak üzere Taner ve amcaoğulları dahil bütün kasabalı salgını bitirmek için uğraşmaktadır.

Tüm bu yaşananlardan sonra Dilek’in, aşkı için alacağı karar ne olacaktır? Ramazan, Asuman’la evlenme konusunda ailesini arkasına almıştır. Önündeki tek sorun olan Münir’i de ikna etmeyi başarınca isteme günü gelir. Ramazan ve Asuman birbirlerine kavuşacak olmanın heyecanı içindeyken Münir’in kararı ne olacaktır?”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir