1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 54. Bölüm

Gönül Dağı 54. Bölüm
0

TRT1 ekranlarında en çok izlenen dizilerden biri olmayı başaran Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 54. Bölüm ile 5 Mart Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Haftasonunu iple çeken sevenleri var Gönül Dağı dizisi için. Bir bozkır masalının ekran yasıması olan Gönül Dağı bölümleri Cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Gönül Dağı 53. bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümde Meryem tekrar gözlerine kavuşurken acaba Rıfat’ı tanıyabilecek mi ve gördüğü anda neler yaşanacak merak konusu olur. Gönül Dağı 54. Bölüm yayınlanan fragmanında ise Sefer ailesi ile vedalaşarak hayatı için risk taşıyan ameliyata girer.

Gönül Dağı 54. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 54. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 53. Bölüm Özeti

Amcaoğulları ayrı ayrı kendi dertleriyle uğraşırken, kasabada gelişen beklenmedik durum, onları bir araya getirir. Amcaoğulları birlikte kolları sıvamışken bu birlikteliği bozan durum ne olacaktır?

Sefer’in durumu iyice kötüleşmektedir. Son yaşadığı talihsiz olay, Zahide’nin endişelenmesine sebep olur. Sefer ve Zahide’yi bekleyen gelişme ne olacaktır? Bu sırada gözleri açılan Meryem de kasabaya gelmiştir. Rıfat ve Meryem’in ilk karşılaşmasında neler yaşanacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir