Kırmızı Oda 13. Bölüm
0

En çok izlenen Cuma akşamı TV8 dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 13. Bölüm ile 27 Kasım Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmıızı Oda dün akşam son bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral gibi isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda dizisinin son bölümünde yaşanan ve yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.

Kırmızı Oda 13. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 13. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 13. Bölüm 2. Fragmanı

Kırmızı Oda 12. Bölümde Neler Oldu?

Selvi (Sema Keçik) İstanbul’daki köşke vardığında evlendiği adam Rıza’nın (Serhat Nalbantoğlu) kızları ve ablası Saadet’ten (Nazan Diper) gördüğü tepkinin kendisini nasıl yaraladığını Doktor Hanım’a anlatır. Bir gecede kadın olduğu o korkunç geceden ve Rıza’dan şiddet gördüğü günlerden bahseder. Hediye (Sezin Akbaşoğulları) hasta annesinden (Füsun Demirel) halası bildiği Hikmet (Semra Dinçer) hakkında öğrendiği bir sırla hayatı alt üst olunca Doktor Piraye’nin kapısını çalar. Alya’ya (Melisa Sözen) sürpriz bir ziyaret yapan Doktor Hanım, kasvetli evin içinde Alya’nın yaşamına tanık olur ve Alya hislerini içtenlikle Doktor Hanım’la paylaşır. Alya artık değişime hazırdır ve kendisi için alışveriş yaparak kuaförün yolunu tutar. Aydın, Doktor Hanım’la önemli bir konuda telefon görüşmesi yaparken; Doktor Ayşe’nin Doktor Deniz’e karşı hisleri derinleşir.
‘Kırmızı Oda’nın on ikinci bölümünde kadroya konuk oyuncular olarak Sezin Akbaşoğulları, Füsun Demirel, Nazan Diper ve Semra Dinçer katılıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir