Ada Masalı 8. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Star TV ekranlarına geliyor. Ada Masalı 8. Bölüm ile 10 Ağustos Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ada Masalı 7. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Ada Masalı dizisinin son bölümünde Haziran ile Poyraz arasında büyük bir kriz çıkıyor. Ada Masalı dizisinin son bölümünde; öpüşmelerinin ardından Poyraz Haziran’ın duygularından emin olur ancak Haziran bunu konuşmayı reddeder. Bunun üzerine genç adam “Bundan sonra başka bir Poyraz görmeye hazır ol” der. Ada Masalı 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ada Masalı 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=sAgZMKL2_7E”]

Ada Masalı 7. Bölüm Özeti

Haziran eski aksi, az konuşan Poyraz’ı görmeyi beklerken tam tersi bir manzara çıkar karşısına. Üstüne otele gelen genç bir kadın müşteri Poyraz’a ilgi gösterir. Haziran çıldıracak gibi olur! Poyraz’ı delice kıskanırken sırrının yükü altında ezilmektedir. Bu sırada Alper, Biricik’ten duyduklarını Poyraz’a söylemekte kararlıdır, ancak Biricik Alper’e mani olmak için elinden geleni yapar.

Selma ve Zeynep’in küslüklerinin asıl sebebi büyük bir kız kardeş kavgasıyla patlar ve bütün Ada çalkalanır. Ama Ada halkını asıl sarsacak bomba, Poyraz’ın arazilerini satın almaya çalışan şirketin perde arkasında Hakan’ın olduğunun anlaşılmasıdır. Poyraz can dostu zannettiği kişinin ihanetini öğrendiğinde öfkesine hakim olamaz. Haziran artık her şeyi göze alıp aşık olduğu adama tüm gerçeği itiraf etmeye karar verir, ancak İdil’in ortalığı karıştırmasıyla her şey alt üst olur…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir