Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. Bölüm ile 6 Nisan Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. son bölümü ile ekrana geldi. Dizinin başrollerinden Ceylan Çakırbeyli, suikaste kurban gidiyor, Hızır ise intikam yemin ediyor. EDHO yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. son bölümü ekrana geldi. Son bölümde; Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin infaz edilmesinin ardından intikam yemini eder. Gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, eşinin attığı her adımı izleyerek sorumluları bulmak ister. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. Bölüm Özeti

Tuncay ise Ceylan Çakırbeyli’nin infazından sorumlu olanları Hızır Çakırbeyli’ye yem yapar ve onu da tuzağa çekmek ister. Hızır Çakırbeyli, izlediği adımların ardından av mı avcı mı olacağına karar vermek zorunda kalır. Masada kardeşi Selman’ın infaz edilmesinin ardından sinirini babası Hamdi Korkmaz ve Seko’dan çıkaran Yaman Korkmaz, tarafını seçmek zorunda kalır. Tuncay ve İshak ise Yaman Korkmaz’ı yok etmesi için işi Demir’e ihale eder. Yaman Korkmaz’ı bitirmek için Ankara’dan ekip çağıran Demir, kendi kazdığı kuyuya düşer ve Haşmet Façalı’nın uzattığı namlu sonu olur.

Kimsesiz Doğan’ı ortadan kaldırmak için canla başla uğraşan Hamdi Korkmaz, oğlu Selman’ın infazından da onu sorumlu tutar. Bu kez kendi işini kendi yapmak isteyen Hamdi Korkmaz, ortalığı savaş alanına çevirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir