İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-22
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm
+ - 0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile yeni gününde devam ediyor. Sen Çal Kapımı 20. Bölüm ile 28 Kasım Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Değişen günü ile Sen Çal Kapımı dizisi 19. bölümü ile Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Aydan evden çıkabilmenin mutluluğunu Eda ile yaşamaktadır. Ona hediyeler almak ister ama Eda bunu kibarca reddeder. Aydan Hanım’ın arkadaşları ile Eda’yı müstakbel gelinim olarak tanıtması ise komik anlara neden olur. Serkan Eda’nın peşini bırakmaz. Ona telefonda duygularını açtığı an şanssız bir an’a denk gelir ve Eda, Serkan’ın söylediklerini duyamaz. Eda ile yalnız başına konuşmak için her fırsatı değerlendirmeye çalışan Serkan’ın davetsiz misafiri ise Eda için kötü bir sürpriz olur.

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 20. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm Özeti

Serkan’ın Eda’ya anlatmak istedikleri yeterince zor, onları nasıl öğrendiği de önemli. Serkan baş başa kalabilecekleri, uzun uzun konuşabilecekleri bir ortam yaratmak istiyor, kimsenin onları rahatsız etmeyeceği. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı, Serkan’ın evine Selin’in gelişiyle Eda’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Seneler önceki kazayı, Eda’nın anne ve babasının ölümünün arkasında yatan ismi konuşmak, ona anlatmak üzere Eda’nın peşine düşüyor. Gerçeği öğrenen Eda ne karar verecek? Aşk her şeyin üstesinden gelecek mi?

Yorum Yap