Gönül Dağı 32. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 32. Bölüm ile 18 Eylül Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hasret sona erdi ve Gönül dağı dizisi 2. sezonu ile TRT1 ekranlarına geri döndü. 11 Eylül Cumartesi akşamı Gönül Dağı 31. Bölüm ile ekranlara dönen dizi reytinglerde 3 kategoride de 1. olmayı başardı. Taner ve Dilek’in aşkı bir yandan heyecanını korurken Göbül Dağı 31. bölümde Ramazan’ın Asuman’ı evlenmeye ikna etme çabaları damgasını vurdu. Gönül Dağı 32. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı 32. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 32. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 32. Bölüm 2. Fragmanı

https://twitter.com/gonuldagitrt/status/1438149275830063107

Gönül Dağı 31. Bölüm Özeti

“Bozkırın çetin şartlarından nasibini alan amcaoğulları icatların gitmesiyle hayatlarında yepyeni bir sayfa açmak zorunda kalmıştır. Ramazan ağıtçılık ve cenaze işlerinin başına geçerken Veysel kaportacılık günlerine dönmüştür. Taner ise un değirmeninde çalışırken bir yandan da icat işlerini devam ettirmeye çalışmaktadır. Öte yandan İstanbul’da olan Dilek, Taner’i de yanına almak için ona bir iş bulmuştur. Taner’in bu teklife cevabı ne olacaktır?

Ramazan, kasabada kalmayı seçip memur olarak çalışmaya başlayan Asuman’la evlenmeyi kafasına koymuştur. Bunun için çılgın bir evlilik teklifi hazırlayacaktır. Ramazan amacına ulaşabilecek midir?

Kasaba halkı, kuraklığın etkisiyle zor günler geçirmektedir. Sular sürekli kesilmekte, bütün kasabalı su bulma konusunda zorluk yaşamaktadır. Bu sorunu çözmek için her yolu deneyen Münir Bey’in ve tüm kasabalının tek umudu amcaoğullarıdır. Taner ve amcaoğulları yeniden bir araya gelip bu sorunu çözebilecek midir?”

İlginizi Çekebilir
survivor_87_bolum_karaoke

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir