1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 11. Bölüm

Yalnız Kurt 11. Bölüm
0

ATV ekranlarının kısa sürede oldukça beğenilen dizilerinden biri olmayı başaran Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalnız Kurt 11. Bölüm ile 8 Nisan Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Yalnız Kurt bölümleri sevenleri ile ATV ekranlarında buluşmaya devam ediyor. Atv’nin sevilen dizisi Yalnız Kurt’un 10. bölümünde Gündüz ise Kumandan’dan aldığı talimatlar doğrultusunda Yıldırım Projesi’ni tüm dünyaya açıklayabilecek mi, yoksa Nazar ondan önce mi davranacak?

Yalnız Kurt 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 11. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 10. Bölüm Özeti

Nazar, Yıldırım Projesi’nin yerini tespit etmiştir ve sırada projeyi imha planı vardır. Altay ise bir gölge gibi peşindedir. Uzaktan süreci yöneten Kumandan Çerkez ile Altay’a gerekli talimatları vermiştir.

Doğan hangara yapılan baskını ve Rus diplomatın elinden alınmasına sebep olan operasyonu yapan kişinin Viking olduğunu öğrenir ve onunla bir görüşme ayarlar.

5 numara başarılı bir operasyonla Nazar’ı Kafkasya’dan kaçıran Altay’a bir hediye göndererek memnuniyetini gösterir. Altay, Golyat’ın hava savunma sistemine karşı yapacakları hamleleri önceden öğrenebilme adına Mira, Nizam ve Nazar’a yaklaşır fakat pek fazla bilgi toplayamaz. Doğrudan yapıya sızamayan Altay bunun için ikinci bir planını devreye sokar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir