1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm ile 22 Aralık Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kanunsuz Topraklar dizisi yeni bölümleri ile Fox kanılında yayınlanıyor. Kanunsuz Topraklar son bölümde, Madendeki patlama tüm Zonguldak’ı derinden sarstı. Göçük altında kalan Gülfen ve Davut kurtulabiler mi?

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 11. Bölüm Özeti

Madendeki patlama tüm Zonguldak’ı derinden sarsar. Maden Mahallesi karalar bağlar. Askerler, madenciler ve yüreğinde bir parça vicdan kalan herkes göçük altında kalan Davut ve Gülfem’i kurtarmaya uğraşmaktadır. Behice ile gizli gizli evlenerek karanlık emellerine ulaşmaya çalışan Yavuz ise Gülfem ve Davut’un madenden canlı çıkmaması için elinden geleni ardına koymamaktadır. Patlamada büyük zarar gören madeni ele geçirmek için karanlık planlar kuran Ali Gelik ve Bahar Aras hemen bu fırsatı değerlendirmeye çalışır… Bu sırada Kasapoğlu; Yavuz ve Asude’nin Malik Bey’in ölümüyle ilgili sakladığı büyük sırrı öğrenir. Yavuz ve Asude köşeye sıkışmıştır. Kasapoğlu tüm bu olanları anlatmak üzere Gülfem’in evine doğru yola çıkar. Göçük altındaki Davut ve Gülfem’in durumu gittikçe daha kritik bir hal almaktadır. Onları kurtarmak için canını dişine takan madenciler ve askerler umutlarını yitirmiyordur… Zaten umudun olduğu yerde; mucizeler çiçek açar. Ve aşk en büyük mucizedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir