1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 26. Bölüm

Üç Kuruş 26. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kuruş 26. Bölüm ile 16 Mayıs Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamı ekranlara geliyor. 9 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlara gelen Üç Kuruş son bölümü reyting sıralmasında Totalde 3,83 puan alarak 5. oldu. Üç Kuruş dizisinin 25. bölümünde; Kartal, Çetin sayesinde Konyalı’yı kurtarır fakat Çetin’i Baybars’ın yanında bırakmamakta kararlıdır.

Üç Kuruş 26. Bölüm Ön İzleme

Üç Kuruş 26. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 25. Bölüm Özeti

Bahar geçmiştekine benzer bir savaşın başladığını fark edince kaçmak yerine Kartal’ın yanında savaşmaya karar verir. Kartal ve Efe, Çetin’i kurtarmayı başarmış olsalar da Baybars’ın bu defa oyunu çok daha sert oynayacağının farkına varırlar. Efe’nin Adnan’ı tutuklatma hamlesi Baybars’ın elini kolunu bağlamıştır ama onu bu durumdan kurtaracak olanın da yine Kartal olduğunu düşünür. Kılıç’ın yardımıyla Bahar’ı kaçırıp Kartal’a bir anlaşma teklif eder. Efe ve Çetin, Kartal’ın kararından emin olmasalar da Ateş’in de tehlikede olma ihtimali üçünün de kenetlenmesini sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir