1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 2. Bölüm

Masumiyet 2. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni Fox dizisi Masumiyet yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Masumiyet 2. Bölüm ile 3 Mart Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 1. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Çarşamba akşamı ekrana gelen ilk bölümün ardından heyecanla beklenilen 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Oyuncuları arasında Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın da yer aldığı Masumiyet’in 2. bölüm fragmanına Ela’nın gözlerini açması damga vurdu. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç kadrosuyla dikkat çeken Masumiyet dizisinde, sıradan bir annenin sıradan hayatı, kızının şiddet kurbanı olmasıyla bir gecede değişti. Masumiyet’in bölümünde Ela ve İlker arasında yaşananlar izlenirken, ‘Ela ölüyor mu?’ sorusu merak edilmişti. Yeni bölüm fragmanında Bahar kızının ölmediğini söylüyor. Fragmanın sonunda ise Ela’nın gözlerini açtığı görülüyor. İşte Masumiyet 2. Bölüm fragmanı ve Masumiyet son bölüm özeti.

Masumiyet 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FTSQNnDrq_c”]

Masumiyet 1. Bölüm Özeti

24 Şubat gecesi, İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturmak üzeredir. Kızı için adalet isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Hale Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki ateş arasında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç şiddet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir