İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 21. Bölüm

Hekimoğlu 21. Bölüm
+ - 0

Dr. House dizisinin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Hekimoğlu 21. Bölüm ile 13 Ekim Salı akşamı Kanal D ekranlarında yer alacak.

Hekimoğlu her hafta salı akşamları Kanal D ekranlarından seyirci ile buluşuyor. Dizinin başrollerini Timuçin Esen ile Ebru Özkan Saban paylaşıyor. Hekimoğlu 20. bölümünde, Hekimoğlu bir kez daha en sevdiği hasta tipiyle karşı karşıyadır. Kendi teşhisini kendisi koymuş olarak Hekimoğlu’nun karşısına çıkan Kerem, ünlü bir doktor olunca işler karışır. Hekimoğlu 21. bölümde İpek’in hayatına bir başka erkeğin girmesini kabul edemeyen Ateş, beklenmedik bir hamlede bulunuyor. İpek’e ellerinde çiçeklerle giden Ateş’in itirafı ne olacak? İpek, bu durum karşısında Hekimoğlu’na ne cevap verecek?

Hekimoğlu 21. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 21. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 20. Bölümde Neler Oldu?

İpek ve Hekimoğlu ilk kez birlikte bir vakaya odaklanırlar. İki güçlü karakter, iki iyi doktor, iki eski arkadaş, iki zıt kutup zaman zaman aynı noktaya çekilseler de çatışmaları kaçınılmazdır. Vaka bir yana, aralarındaki tatlı-sert itişmeler kimsenin gözünden kaçmaz. Hatta bunun duygusal bir yakınlaşmaya işaret ettiğini bile düşünenler olacaktır. Kimilerinin eğlenerek, kimilerinin kıskanarak izlediği bu hallerin altında kim bilir ne sebepler vardır.

Yorum Yap