1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 9. Bölüm

Baraj 9. Bölüm
0

FOX ekranlarının Salı akşamları ilgi ile izlenen dizisi Babil için yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Baraj 9. Bölüm ile 13 ekim Salı akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Baraj, Fox TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi konusu ile dikkat çekiyor. Bu hafta Tarık’ın Nehir’e evlenme teklifi etmesi üzerine, Nazım’ın onu tehdit ettiğini ve eğer Nehir ile evlenirse onu öldüreceğini söylemesi üzerine Tarık neler yapacak? Tarık’ın Nehir ile olan aralarındaki bilinmeyen ve gizli aşkı ortaya çıkacak mı gibi bir çok sorunun yanıtlanacağı bu bölümde nefesleri kesecek sahnelere tanıklık edeceğiz.

Baraj 9. Bölüm Fragmanı

Baraj 9. Bölüm 2. Fragmanı

Baraj 8. Bölümde Neler Oldu?

Tarık, Nehir ile iyice yakınlaşmaya başlamıştır. Fakat bir yandan Zahra’nın ondan hamile olması bir yandan da barajın sahibi Kemal Bey’in Tarık’ı kızı ile evlenmeye zorlaması Tarık için barajı zindana çevirecektir. Bütün bunlara rağmen Tarık’ın Nehir’den vazgeçmeye niyeti yoktur.

Zerrin’in baraja gelmesi bütün dengeleri bozar ve büyük yalanların ortaya çıkmasına sebep olacak bir olaylar zincirini tetikler. Ona söylenen büyük yalanı öğrenen Nehir ise büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap