1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 26. Bölüm

Ramo 26. Bölüm
0

Show TV ekranlarından Cuma akşamları izleyicileri ekrana kilitleyen Ramo dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Ramo 26. Bölüm ile 25 Aralık Cuma akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

18 Aralık Cuma akşamı Ramo 25. Bölüm ile ekranlara geldi.Son bölümde, Ramo Yavuz’u bulduğunda hiç beklemediği büyük bir sürprizle karşılaşır. Ramo, Yavuz’u bulmak için hem Serdengeçtilerden hem de Cihangir’in kullandığı mesaj ağından yararlanmak ister. Heyecanlı son bölümün ardından Ramo 26. bölüm fragmanı merak ediliyor.

Ramo 25. bölüm izlemek için tıklayınız.

Ramo 26. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fPVeyDTecVs”]

Ramo 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://youtu.be/KFvveeBVgyk”]

Ramo 25. Bölüm Özeti

Cihangir de Yavuz’un Vasili’yle işbirliği yaptığını öğrenir ve adamlarını Yavuz’un peşine takar. Yavuz, dört bir yandan sıkışmıştır artık.

Sibel de bütün enerjisiyle Ramo’ya yardım ediyordur. Ramo, Yavuz’u bulduğunda hiç beklemediği, çok büyük bir sürprizle karşılaşır.

Başta Ramo olmak üzere bütün aile katili bulmak için ant içer. Ramo en başta da Cihangir’den şüpheleniyordur. Mazhar da olup bitenden şüphelendiği için o da kendi yöntemleriyle hem Fidan’ın katilini hem de Vasili’nin mallarını yok edenleri arıyordur.

Bir süre sonra Ramo ve Mazhar’ın yolu kesişir. Bu durum Ramo için hiç de hoş olmayacaktır. Diğer yandan Ramo’ya bu işlerden uzak duracağı sözü veren Sibel, önemli bir ipucu yakalayınca peşinden gitmek zorunda kalır. Peşinden gittiği ipucu Sibel’in başını çok büyük bir belaya sokar ve bu bela, Ramo için bir ölüm kalım meselesi olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir