Yasak Elma 85. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümü Yasak Elma 85. Bölüm ile 16 Kasım Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

9 Kasım Pazartesi akşamı Yasak Elma 84. bölüm ile ekranlara geldi. Heyecanın doruklara yükseldiği Yasak Elma dizisinin son bölümünde Halit ve Ender’in tekrar evlenmesi damga vurdu. Halit ve Ender’in evlenmesi bomba etkisi yaratırken, Yıldız evi terk ederek Asuman’la birlikte geçici olarak bir yakınlarının evine taşınırlar. Yasak Elma 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanın son sahnesinde Halit’in merdivenlerden düşüşü merak konusu oldu. Yasak Elma dizisinde Halit ölecek mi?

Yasak Elma 85. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 84. Bölümde Neler Oldu?

Halit ve Ender’in evlenmesi bomba etkisi yaratırken, Yıldız evi terk ederek Asuman’la birlikte geçici olarak bir yakınlarının evine taşınırlar. Halit, oğlunun velayetini almaya kararlıdır.
Şahika, Halit’ten yediği darbe sonrası kendini toparlamaya çalışıyordur. Ender ise yeniden Ender Argun olmanın keyfini sürer. Yıldız çaresiz kaldığını düşündüğü anda hiç ummadığı bir kişi tarafından ona uzatılan yardım elini geri çevirmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir