Maria ile Mustafa 1. Bölüm
0

ATV’nin yeni dizisi Maria ile Mustafa ilk bölümü ekranlara geliyor. Maria ile Mustafa 1. Bölüm 6 Eylül Pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlancak. Maria ile Mustafa 1. Bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent oynadığı Maria ile Mustafa dizisi, yabancı bir kızla Türk bir gencin aşkını konu alıyor. Maria ile Mustafa dizisinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Çekimleri Kapadokya Ürgüp’te gerçekleştirilen dizinin yönetmen koltuğuna usta yönetmen Faruk Teber oturuyor. Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa’nın aşk hikayesini heyecanla izleyeceğiz.

Maria ile Mustafa 1. Bölüm Fragmanı

Maria ile Mustafa 1. Bölüm Konusu

Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya’lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu büyülü topraklara geri döner. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi’nden Mustafa Candemir’le tanışır. Biri kaderinde ne yazılıysa onu, diğeri ise kendi kaderini kendi yazmaya inanan bu iki genç kısa sürede birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. Maria, henüz küçük bir kızken terk ettiği “Güzel Atlar Diyarı”nda hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ama onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Mustafa Candemir, göründüğü kadar özgür bir adam değildir!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir