Teşkilat 15. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Teşkilat 2. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 15. Bölüm ile 26 Eylül Pazar akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Kadrosuna ünlü oyuncuları dahil eden Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu. Teşkilat dizisinin 2. sezonunda çarpıcı bir fragman yayınlandı. Başrollerinde, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüpoğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin gibi bir birinden başarılı isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi 15. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Hakan Boyav ve Gürkan Uygun’un ardından kadroya katılan son isim Turgut Tunçalp oldu. Turgut Tunçalp en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol almıştı.

Teşkilat 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 2. Sezon Tanıtımı

Teşkilat 2. Sezon 2. Tanıtımı

Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat 2. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Teşkilat 15. Bölüm ile 26 Eylül Pazar akşamı ekranlara gelecek!

Teşkilat 14. Bölümde Neler Oldu?

Fadi, içinde olduğu aracın kaza yapmasının ardından fırsattan istifade ederek kaçmaya çalışır.

Kazanın ardından çıkan çatışmada araçta sıkışan Pınar’ın hayatı tehlikededir. Serdar, peşinde olduğu teröristin uçağı kaçırmasının ardından büyük saldırı planının uçakla gerçekleşeceğini anlar. Uçakta bomba bulunduğunu tespit etmesi üzerine saldırıya engel olmak için harekete geçer.

,

Fadi’nin kaçtığı ve Serdar’ın içinde olduğu uçağın kaçırıldığı bilgisi karargâha ulaşınca ekip teyakkuza geçer. Bombayı etkisiz hale getirmek için zamana karşı bir yarışın içine giren Serdar, saldırganların uçakta bir istihbaratçı olduğunu öğrenmesiyle köşeye sıkışır. Ceren saldırı planının bir parçası olarak yürüttüğü faaliyetlerine devam ederken, onu takip eden ekip bir başka saldırının planlandığını öğrenir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir