1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 12. Bölüm

Oğlum 12. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Oğlum yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Oğlum 12. Bölüm ile 27 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Oğlum yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 20 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen Oğlum son bölüm reyting sıralamasında Total de 3,09 puan alarak 10. sırada yer aldı. Oğlum dizisinin 11. bölümünde; Tuğrul’un şüpheli olarak göz altına alınması Efe ve Zeynep’te şok etkisi yaratır. Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman gibi isimleri buluşturan Oğlum dizisi yeni bölümü 27 Nisan Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Oğlum 12. Bölüm Ön İzleme

Oğlum 11. Bölüm Özeti

Tuğrul’un şüpheli olarak gözaltına alınması Efe ve Zeynep’te şok etkisi yaratır. Efe babasının masumiyetine inanırken Zeynep, Tuğrul’un suçlu olduğuna neredeyse emindir. Sedat, İlyas’ı bu meseleden uzak tutmaya çalışsa da başarılı olamaz. İlyas’ın hamlesi olayların seyrini tamamen değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir