Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm ile 16 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. son bölümü ekrana geldi. Son bölümde dizinin kadrosuna Onur Şan ve Serhat Parıl dahil oldu. Ayrıca EDHO 181. son bölümde Hızır, İdris’e gözdağı veriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana geliyor. Son bölümde heyecanın dozu artıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. son bölüm özeti.

Not: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fenerbahçe – Başakşehir Türkiye kupası maçı nedeniyle 9 Şubat Salı akşamı yerine 16 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0n2_rzRVCYY”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MH7xid32U2M”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Bölüm Özeti

Ebru’nun ihanetiyle adeta şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’nin tüm ikazlarına rağmen Cihan’ı devre dışı bırakır ve Fuat’ı ortaya çıkarmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi şimdi de eşi Ceylan’ın hayatı için endişe etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar.

Didem’i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya’yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan çıkarmak ister. Yaman Korkmaz’ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına rağmen yeni bir muhalif edinmiştir. İdris Reis’e, doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir mücadeleye hazırdır.

Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırdığı Cihan’ın yeğeni Özcan’ı ekler. Özcan’ı Hızır Ali’nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Yaman’ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki rekabeti daha da hareketlendirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir