Yeni Komedisi The Upshaws
0

Netflix platformunda yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. 12 Mayıs’ta ilk sezonuyla Netflix ekranlarına gelecek The Upshaws dizisi, Indianapolis’te yaşayan Afro-Amerikalı bir ailenin düzgün bir hayat kurmaya çabalamasının hikayesini anlatacak.

Kahkaha efektli dizinin başrolünde oyuncu/komedyen Wanda Sykes ile Mike Epps yer alıyor. Sykes, Regina Hicks (The L Word, Generations Q, Insecure) ile birlikte projeyi de hazırladı. Dizide işçi sınıfına mensup Afro-Amerikan bir ailenin ayakta kalmak için verdiği mücadele ve çektiği zorluklar anlatılacak.

Wanda Sykes ve Mike Epps’in başrollerinde olduğu sitcom komedisi The Upshaws, Afro-Amerikalı bir ailenin, ayrıntılı bir planları olmaksızın düzgün bir hayat kurmaya çabalamasının hikayesini anlatacak. Indianapolis’te işçi sınıfından siyahi bir ailenin reisi olan Bennie Upshaw (Mike Epps) cana yakın, iyi niyetli bir araba tamircisidir ve hayatı boyunca işleri yolunda gitmemiştir. Ailesine, yani karısı Regina (Kim Fields), iki küçük kızları (Khali Daniya-Renee Spraggins, Journey Christine), ilk göz ağrıları olan oğulları (Jermelle Simon) ve bir başka kadından (Gabrielle Dennis) olan ergen oğluna (Diamond Lyons) bakmak ve onu sürekli küçümseyen kız kardeşine (Wanda Sykes) katlanmak için elinden geleni yapar. Üstelik bunu nasıl başarılı olacağını anlatan bir kılavuz olmadan yapmalıdır. Yine de Upshaw ailesi başarılı olmaya ve hep birlikte bir üst seviyeye ulaşmaya kararlıdır. 12 Mayıs’ta ilk sezonuyla Netflix‘te olacak The Upshaws, aile komedilerinden hoşlananların ilgisini çekecek bir yapım.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Rod29FKKKk0″]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir