1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 37. Bölüm

Teşkilat 37. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. Teşkilat 37. Bölüm ile 6 Mart Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Teşkilat dizisinin 36. bölümünde; Türkmen köyüne yapılacak saldırıyı engellemek için her şeyi yapan Serdar roketin fırlatılmasını önleyemez. Füze Türkmen köyüne doğru yola çıkar. Ekip tutsak köy halkını kurtarmaya çalışırken Serdar karargahtan aldığı destekle füzeyi etkisiz hale getirmek için elinden geleni yapar.

Teşkilat 37. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 37. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 36. Bölüm Özeti

Pınar, Çetin’e kimliğini açıkladıktan sonra Çetin büyük bir yıkım yaşar. Çetin’in köşeye sıkıştığı bir anda yaptığı hamleyle Pınar şok olur. Halit, Ceren’in kendisinin peşinde olduğunu anlayıp karşısına çıkar. Ceren ve Halit arasında beklenmedik bir hesaplaşma yaşanır. Nemesis için çalışmalarını sürdüren Yıldırım, Matthias’la buluşup planın yeni aşamasına geçilmesi için talimat verir.
Mete Başkan tüm ekibi şok edecek bir hamle yapar. Ekip, Nemesis planını sekteye uğratmak için operasyona hazırlanırken Serdar’ın büyük bir fedakarlık yapması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir