1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 64. Bölüm

Gönül Dağı 64. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 64. Bölüm ile 21 Mayıs Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Gönül Dağı bölümleri TRT1 ekranlarında hem hüzünlendiriyor, hem de güldürüyor. 14 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara gelen Gönül Dağı son bölümü reyting sıralamasında Total de 9,34 izlenme oranı ile 1. oldu. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi gibi isimlerin yer aldığı Gönül Dağı 53. bölümde; amcaoğulları, motive bir şekilde Şili’ye gidecek makineler üzerinde çalışmaya koyulurlar.

Gönül Dağı 64. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 64. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 63. Bölüm Özeti

Asuman ve Ramazan’ın nişanını sorunsuz bir şekilde atlatmanın mutluluğunu yaşayan amcaoğulları, motive bir şekilde Şili’ye gidecek makineler üzerinde çalışmaya koyulurlar. İşleri vaktinden önce bitirmenin huzuru içinde gittikleri aile pikniğinde keyifli vakit geçirirken aldıkları bir telefonla kendilerini yeni bir sorunun ortasında bulan amcaoğulları, bu zorlu sürecin üstesinden nasıl geleceklerdir?

Sefer ve Zahide Emre’nin annesini aramaya devam ederken Emre’nin durumu her geçen gün daha üzücü bir hal almaktadır. Annesini bulduklarında hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşan Sefer ve Zahide nasıl bir yol izleyecektir? Kendilerini kapının önünde bulan Selami ve Keriman, bir çözüm yolu ararken onlara yardım eli uzatan Sefer olur. Yeni işlerine dört kolla sarılan Selami ve Keriman’ı bekleyen gelişme ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir