1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Atiye 2. Sezon Ne Zaman Başlıyacak?

Atiye 2. Sezon Ne Zaman Başlıyacak?
0

Netflix platformunun başarılı Türk yapımlarından olan Atiye dizisinin 2. sezonu merakla bekleniyor. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün rol aldığı Netflix dizisi Atiye’nin yeni sezonu hakkında meraklı bekleyiş devam ediyor.

Atiye dizisi yayınlandığı ilk sezonunda 8 bölüm ile Netflix ekranlarına gelmişti. Göbeklitepe’de yaşanan mistik olayları konu alan dizi, Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün etkileyici performansları ile ciddi bir beğeni kazanmıştı. Farklı konusu, mistik olayları ele alışı ve başarılı oyuncularıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edinen Atiye dizisi için hayranları meraklı bir şekilde Atiye dizisinin 2. sezonu ne zaman şekilinde arayışlara başladı.

Daha önce dizinin 3 sezon olarak planlandığı açıklanmıştı. Atiye dizisinin ise henüz 2. sezon çekimler başlamadı. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecide tüm dizileri etkilemeye devam ediyor bu süreçte. Pandemi süreci yaşanmadan önce Atiye 2. sezon bölümlerinin Eylül ayında yayınlanacağı belirtiliyordu. Fakat henüz resmileşen bir durum söz konusu değil. Merakla Netflix’ten Atiye 2. sezon fragmanı ve tarihini bekliyor, belli olur olmaz sizlerle paylaşıyor olacağız.

Güncelleme: 17 Ağustos 2020

Atiye 2. Sezon Tarihi Belli Oldu?

İzleyicilerin büyük ilgisini çeken ve ilk sezonuyla geçer not almayı başaran Atiye, ikinci sezonuyla Netflix ekranlarına geri dönüyor. Netflix Türkiye, Atiye 2. Sezon tarih duyurusunu paylaştı ve yeni sezonun 10 Eylül 2020 tarihinde başlayacağını duyyurdu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap