Mucize Doktor 39. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 39. Bölüm ile 26 Kasım Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

19 Kasım Perşembe akşamı Mucize Doktor 38. son bölümü ile ekranlara geldi. Mucize Doktor som bölümde Ali ile Nazlı arasında ipler gerilir. Babasını hayatından çıkaran Nazlı, aradığını Ali’de bulamaz. Sevdiği kadını mutlu edemediğini düşünen Ali, çevresindeki herkesi kendisinden uzaklaştırır. Tanju, Ferman’ın görevini Ferda’ya verir. Hastanede de işler karışmış durumdadır. Öte yandan Ferman ile Beliz çifti yollarına ayrı devam etme kararı alır.

Mucize Doktor 39. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 39. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 38. Bölümde Neler Oldu?

Babasını hayatından çıkaran Nazlı, aradığı teselliyi Ali’de bulamayınca ikili şimdiye kadar yaşadıkları en büyük ilişki krizinin eşiğine gelirler.

Ali, Nazlı için değişmemenin yollarını aramaya başlar ve bu süreçte değer verdiği herkes ve her şey ondan uzaklaşır. Önce öfkeli bir hasta yakını Ali’yi istemez.

Sonra Leyla’ya alışmaya çalışan Beliz bebeği 48 saatliğine alıkoyar. Ve Adil, Ali’yi ihmal ederek vakasını kişiselleştiren Ferda’nın üstüne titrer.

Gittikçe köşeye sıkışan ve köşeye sıkıştıkça da kendini daha çok zorlayan Ali’ninse aklında tek bir soru vardır: Hayat, Nazlı’nın dediği gibi bir seçim midir? Yoksa bazı şeyleri hayat bizim için mi seçer?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir