1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 22. Bölüm

Menajerimi Ara 22. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 22. Bölüm ile 24 Ocak Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin yeni sezondaki en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara 21. bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne Serkan’ın genç menajerlik sonucunu açıklaması damga vurdu ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki Star TV’de izleyici ile buluşan ve merakla beklenen Menajerimi Ara’nın 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara 22. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dSUxkotUVjY”]

Menajerimi Ara 22. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0KgSOSh6cIs”]

Menajerimi Ara 21. Bölüm Özeti

Serkan’ın genç menajerlik sonucunu açıklaması herkesi şaşırtırken, EGO Ajans’ta dengelerin değişmesine sebep olur. Kıraç ve Mayda, Beren’i bulmak için bir araya gelirken, Serkan ve Feris de temsil ettikleri oyuncu ve yönetmen ile ilgili çıkan krizi çözmek için karşı karşıya gelirler.

Çınar’ın oyuncusu, film projesi için tanıdığı genç ve hevesli bir oyuncu adayını önerir. Genç oyuncu adayının beklenilenden daha farklı biri çıkması ise işleri karıştırırken, Çınar ve Dicle bu sorunu çözmek için birlikte hareket eder. Kıraç ise Serkan’la ilgili araştırmalar yapmaya başlar. Barış’ın sette yaşadığı beklenmedik bir olay herkesi telaşlandırır.

Serkan’ın Feris’e yaptığı sürpriz teklif kafaları karıştırırken, Dicle ve Barış nihayet baş başa kalırlar. Ancak, gizemli birinin Barış ve Dicle ile ilgili atacağı adım ilişkilerini tehlikeye sokacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir