1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 28. Bölüm

Menajerimi Ara 28. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 28. Bölüm ile 7 Mart Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 27. son bölüm yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Menajerimi Ara dizisi 27. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Dicle ile Barış’ın arasındaki iple geriliyor. Yeni bölümden ipuçları içeren fragman yayınlandı mı merak ediliyor. Menajerimi Ara 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Menajerimi Ara 27. son bölüm özeti.

Menajerimi Ara 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FDz38K16IBc”]

Menajerimi Ara 27. Bölüm Özeti

Dicle ve Barış’ın ilişkisinin ortaya çıkmasıyla EGO’daki dengeler değişir. Feris ve Kıraç magazin gündemine düşen haberlerin önüne geçmeye çalışırken Barış’ın verdiği tepkiler herkesi zor duruma sokar. Bu durum Barış ile Dicle’nin ilişkisini etkiler. Dicle ise İrem Derici’nin özel hayatında yaşadığı sorunlarla ilgili ona yardımcı olmaya çalışır. Çınar ve Feris gizlice kendi açacakları ajans için harekete geçerler. Dicle’nin verdiği bir kararla Emrah iş hayatında yeni bir sayfa açar. Serkan çok önemli bir konuda Feris’le yüzleşmek için bir adım atarken Çınar’ın Kıraç’ın masasında bulduğu not merak konusu olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir