1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 40. Bölüm

Ramo 40. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Ramo final bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlanacak. Ramo 40. Bölüm ile 16 Nisan Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Ramo dizisi bu bölüm ile final yapıyor ve dizi sona eriyor.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 39. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen diziye bu akşam Şerif’in Ramo’yu büyük bir tuzağa düşürmesi damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Ramo 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziseverlerin son kez izleyeceği Ramo 40. final bölümü ile 16 Nisan Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ramo 40. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VjQuxCMHiiE”]

Ramo 39. Bölüm Özeti

Şerif’in tuzağına düşen Ramo, gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Hasan, bu durumu Sibel ve ailesiyle paylaşır. Bütün aile Ramo’ya ne olduğunu merak eder. Sibel hemen onu bulmak için harekete geçerken Hasan da Doğu’yu bulmaya çalışır. Ancak Silahtar tarafından yakalanan Doğu ölümle burun buruna gelir.

Kaptan, Ramo’nun cezalandırılması için korkunç bir istekte bulunur. Ramo’yu bulmak için harekete geçmek üzere olan Hasan ve ailesi çok büyük bir tehlike altındadırlar. Sibel ise Ramo’yu bulmak için karşısına dikildiği Mazhar’ın kendisine verdiği cevapla alt üst olur. Bu sırada Ramo ise hayatının en büyük sınavlarından biriyle karşı karşıyadır.

Şerif, onun canını yakmak için türlü türlü yollar dener. Ramo’nun dayanma gücünü sınar. Sibel, Ramo’yu bulabilmek için elindeki tüm kozları kullanır ama hiç ihtimal vermediği bir sonuçla karşılaşır. Hasan, sonunda Ramo’nun izini bulmayı başarır. Hep birlikte harekete geçerler. Ama Şerif de onları beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir