Evlilik Hakkında Her Şey 33. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey final bölümü ile son kez Fox ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Evlilik Hakkında Her Şey 33. Bölüm ile 31 Mayıs Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey final bölümü ile son kez sevenlerinin karşısına çıkıyor. 24 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,20 izlenme oranı ile 14. oldu. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 32. bölümünde; Erman’ın oğlu olmadığını öğrenen Bora’nın tüm dünyası başına yıkılır. Erman, Çolpan ve Sanem her yerde Bora’yı aramalarına rağmen bir türlü ona ulaşamazlar.

Evlilik Hakkında Her Şey 33. Bölüm Final Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 32. Bölüm Özeti

Bora’nın kendisini terk ettiğini düşünen Sanem’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Bora karanlık geçmişinin izlerini takip ederek biyolojik babası hakkında sarsıcı bilgilere ulaşır. Çolpan sebep olduğu şeyden ötürü büyük bir vicdan azabı yaşar ve kızlarının hayatındaki rolünü sorgulamaya başlar. Başarılı gurbetçi futbolcu Deniz Kassel ve ünlü manken Tanem arasındaki evlilik sözleşmesi krizi, Azra ve Efe’nin ilişkisinin sürpriz bir şekilde sınanmasına sebep olacaktır. Bora’yı içine düştüğü karanlıktan kurtarmaya kararlı olan Sanem, hayatının kumarını oynamaya karar verir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir