Lezzet Düşkünleri 17 Haziran Cemile ve Arzu
0

17 Haziran Çarşamba Lezzet Düşkünleri 21. bölüm ile devam ediyor. Lezzet Düşkünleri 17 Haziran Cemile ve Arzu mutfakta hünerlerini sergilemeye çalışacaklar. Cemile ve Arzu’nun menüsünde İçli köfte, kaburga dolması, ezme salata ve künefe yer alıyor. Bu hafta yarışma evine yeni katılan Cemile ve Arzu bakalım diğer yarışmacılardan ve şef Gabriele Sponza’dan olumlu yorumlar alabilecek mi? Diğer yarışmacılar ile evde beklerken neler yaşanıcak. Cemile ve Arzu kaç puan alacaklar? Lezzet Düşkünleri 21. bölüm 17 Haziran Çarşamba günü saat 10:00’da TV8’de.

Lezzet Düşkünleri 21. Bölüm Fragmanı

Lezzet Düşkünleri Cemile Boğuşkan Kimdir?

Hande ve Ali Şef’in yerine gelecek takımda yer alacak olan Cemile Boğuşkan yemeklerle ilgili bir Instagram hesabına sahip. Burada marifetlerini sergiliyor ve takipçilerine görsel bir şölen de sunuyor. Yarışmada tat kadar görsellikte önemli.

Lezzet Düşkünleri Arzu Boğuşkan Kimdir?

Cemile Hanım ile birlikte birincilik mücadelesi verecek olan Arzu Hanım Yağız ve Sıla adında iki çocuk sahibi. Yarışmaya katılacağını takım arkadaşıyla birlikte çektirdiği poza “Lezzet Düşkünleri yolda” notuyla paylaştı.


Lezzet Düşkünleri 17 Haziran Cemile ve Arzu Kaç Puan Aldılar?

Lezzet Düşkünleri 21. bölümde haftanın yeni yarışmacıları Cemile ve Arzu yarıştı. Cemile ve Arzu diğer yarışmacılardan toplamda 25 puan aldılar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir