Masumlar Apartmanı 8. Bölüm
Masumlar Apartmanı 8. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının Salı akşamları izlenme rekorları kıran dizi Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 8. Bölüm ile 3 Kasım Salı akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT 1 ekranlarına Salı akşamları gelen Masumlar Apartmanı 7.son bölüm ile ekranlara damgasını vurdu. Dizinin son bölümünde; Safiye evinin salonunda, babasıyla yan yana oturan İnci’yi görünce çıldırır. İşler çığırından çıkar. Safiye ve Gülben İnci tarafından “kirletilen” evlerini temizlemeye çalışırlar. Hikmet de bu durumdan nasibini alır. Evi temizlerken suların kesilmesi ise daha büyük felaketi beraberinde getiriyor. Tüm bu yaşananların ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Masumlar Apartmanı 8. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 8. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 7. Bölümde Neler Oldu?

Safiye evinin salonunda, babasıyla yan yana oturan İnci’yi görünce çıldırır. İşler çığırından çıkar. Safiye ve Gülben İnci tarafından “kirletilen” evlerini temizlemeye çalışırlar. Hikmet de bu durumdan nasibini alır. Ege babasının kaybolmasından sorumlu tuttuğu Han’la tartışır. Bu durum Han ve İnci arasında gerilime sebep olur. Safiye evi İnci’nin “kirinden” arındırmaya çalışırken olmaz denilen olur ve sular kesilir. Ege babasının kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrenince yıkılır. Esra Esat’tan Han’ın karanlık tarafını gösteren bir bilgi öğrenir. İnci’nin Han’la ilgili kafası iyice karışacaktır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-36

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir